Pomiń nawigację
Biżuteria na zamówienie

Biżuteria na zamówienie

Tworzymy złotą biżuterię, która łączy jakość, wyrafinowanie i tradycję z unikalnym wzornictwem. Poza naszymi własnymi kolekcjami biżuterii które obejmują ponad 2500 modeli, oferujemy również biżuterię złotą na zamówienie.

Biżuteria na miarę Twoich potrzeb

Stwórz swój własny, niepowtarzalnyBiżuteria na miarę Twoich potrzeb

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, krótkie terminy realizacji i wysoka jakość są dla nas oczywistością. Chcesz mieć całkowicie oryginalną biżuterię? Szukasz biżuterii wykonanej ręcznie? Chciałbyś zrealizować swój własny projekt? Nie ma problemu. Produkcja biżuterii to nasza misja.

  • Sprawimy, że Twój pomysł stanie się rzeczywistością

    Z przyjemnością "przeprowadzimy" Cię przez cały proces produkcyjny, od projektu (modelu 3D) biżuterii po produkcję całej kolekcji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, krótkie terminy realizacji i wysoka jakość są dla nas oczywistością. Na Państwa życzenie możemy również przetworzyć Państwa projekt.

  • Produkujemy biżuterię tylko ze złota

    Zlaté prsteny, zásnubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté řetízky i innych nie tylko diamentowych biżuterii, chętnie wyprodukujemy dokładnie według Państwa życzenia również z własnego złota. Nie wykonujemy biżuterii ze stali chirurgicznej lub innych materiałów. W przypadku biżuterii srebrnej zależy to od konkretnego zamówienia. W większości przypadków wykonujemy biżuterię tylko ze złota.

  • Tradycja z innowacją

    W naszej firmie łączymy innowacyjność z tradycyjnym rzemiosłem, w szczególności z precyzyjnym, ręcznym wykonywaniem biżuterii przy użyciu klasycznej techniki złotniczej i jubilerskiej. Wiele z naszych elementów biżuterii jest nadal wykonywanych przy użyciu unikalnej techniki ręcznego grawerowania, którą dziś stosuje niewiele firm. Sztuka jubilerska, bogate doświadczenie i nowe technologie są wkładane w obróbkę Twojego oryginalnego projektu biżuterii.

Jak to u nas działa3 kroki do Twojej biżuterii

Prześlij nam swój pomysł poprzez formularz. Obrobimy Twój projekt i odeślemy model do akceptacji. Jeśli biżuteria przypadnie Ci do gustu, wykonamy ją i wyślemy do Ciebie.

Osoba kontaktowa

Informacje o biżuterii