Přeskočit navigaci
Kolorowe kamienie

Kolorowe kamienie

Kolczyki Danfil mogą być wysadzane kolorowymi kamieniami w dwunastu różnych odcieniach, oferujemy jednak również kolczyki dziecięce z luksusowymi diamentami. Kolorowe kamienie zamawiamy od najlepszych dostawców, takich jak Preciosa czy Swarovski. Wszystkie kamienie charakteryzują się tzw. efektem gwiazdy (Stare Effect), który świadczy o najwyższej jakości kamienia i o jego absolutnie doskonałym oszlifowaniu.

W naszej kolekcji możesz wybrać jeden z 12 przepięknych kolorów:

 • Przezroczysty biały/ White

  Przezroczysty biały jest kolorem diamentu lub kryształu, symbolizuje czystość i doskonałość. Osoby, które preferują biel, to zwykle ludzie sukcesu.

  Kolczyki z przezroczystym białym kamieniem
 • Różowy/ Pink

  Kolor różowy symbolizuje umiarkowanie, delikatność i miłość. Czyni nas wrażliwymi na piękno i harmonię oraz zdolnymi, by je wyrażać.

  Kolczyki z różowym kamieniem
 • Jasnoczerwony/ TFC Red

  Kolor czerwony dodaje energii, jest kolorem siły witalnej, odwagi i pewności siebie. Czerwień jest bardzo intensywna, dlatego odpowiednia jest dla ludzi pełnych energii i namiętności.

  Kolczyki z jasnoczerwonym kamieniem
 • Rubinowoczerwony/ Ruby Dark

  Rubinowoczerwony to najcieplejszy kolor, podkreśla miłość i namiętność. Ten romantyczny wariant czerwieni podkreśli piękno każdej kobiety i dziewczyny.

  Kolczyki z rubinowoczerwonym kamieniem
 • Ametystowo-fioletowy/ Amethyst

  Kolor tajemniczości, głębi rozwoju duchowego, łączony jest z intuicją. Jego wibracje odkrywają przed nami ukryte wymiary życia i wzbudzają w nas altruizm oraz nieegoistyczną miłość do życia.

  Kolczyki z ametystowo-fioletowym kamieniem
 • Ciemnoniebieski/ Dark Blue

  Ciemnoniebieski to kolor głębi, dali i spokoju. Reprezentuje wiedzę, siłę charakteru i prawość. Prowadzi nas ścieżką wiarygodności i niezawodności.

  Kolczyki z ciemnoniebieskim kamieniem
 • Lodowy jasnoniebieski/ Arctic Blue

  Kolor lekkości, życzliwości i przejrzystej czystości. Przypomina o pięknie letniego nieba, ładzie i spokoju. Ludzie, którzy w nim gustują, są najczęściej wyrozumiali i spokojni.

  Kolczyki z lodowo-jasnoniebieskim kamieniem
 • Szmaragdowozielony/ Emerald Green

  Szmaragdowozielony łączy się z ambicjami i wielkimi celami. Jest budującym i inspirującym kolorem, który wyraża obfitość i bogactwo w każdej postaci.

  Kolczyki ze szmaragdowozielonym kamieniem
 • Oliwkowozielony/ Peridot Green

  Oliwkowozielony pobudza siłę pozytywnej energii, optymizmu i pokoju. Jest kolorem natury oraz barwą leczniczą. Kolor ten łączy się ze zrozumieniem i troską o uczucia innych.

  Kolczyki z oliwkowozielonym kamieniem
 • Miętowy/ Mint Green

  Miętowy jest świeżym kolorem o leczniczej mocy. Daje uczucie równowagi i spokoju, czerpania nowych sił. Inspiruje do obudzenia naszej wewnętrznej młodości i figlarności.

  Kolczyki z miętowym kamieniem
 • Źółty/ Yellow

  Żółty reprezentuje słońce, jest kolorem radości, pobudza skłonność do otwarcia się na świat i nowe doznania. Przywołuje na myśl przyjemne, złotawe ciepło życiodajnych promieni słońca.

  Kolczyki z żółtym kamieniem
 • Pomarańczowy/ Orange

  Pobudza krążenie energii życiowej, jego moc jest dosłownie ożywiająca. To kolor soczystych smacznych pomarańczy, symbolizuje nieprzeciętny urodzaj i najwyższe oczekiwania.

  Kolczyki z pomarańczowym kamieniem
 • Perły/ Pearls

  Perła jest najbardziej znanym symbolem kobiecym. Dlaczego więc nie dać jej swojej małej księżniczce. Zgodnie z tradycją darowane perły przynoszą szczęście. Perły pasują do każdej małej i większej dziewczynki. Jednocześnie podkreąlają ich urodę oraz subtelność.

  Perłowe kolczyki