Pomiń nawigację

O biżuterii

Kolorowe kamienie

Kolczyki dziecięce Danfil mogą być osadzone z kolorowymi kamieniami w dwunastu różnych odcieniach, ale oferujemy również kolczyki dziecięce z luksusowymi diamentami. Te kolorowe kamienie pozyskujemy od najlepszych dostawców, takich jak Preciosa. Wszystkie kamienie posiadają tzw. efekt gwiazdy, który świadczy o najwyższej jakości kamienia i jego absolutnie perfekcyjnym szlifie..

Kolorowe kamienie

W naszej kolekcji możesz wybrać jeden z 12 przepięknych kolorów

 • Przezroczysty biały White

  Przezroczysty biały

  Przezroczysty biały jest kolorem diamentu lub kryształu, symbolizuje czystość i doskonałość. Osoby, które preferują biel, to zwykle ludzie sukcesu.

  Zobrazit Náušničky
 • Różowy Pink

  Różowy

  Kolor różowy symbolizuje umiarkowanie, delikatność i miłość. Czyni nas wrażliwymi na piękno i harmonię oraz zdolnymi, by je wyrażać.

  Zobrazit Náušničky
 • Jasnoczerwony TFC Red

  Jasnoczerwony

  Kolor czerwony dodaje energii, jest kolorem siły witalnej, odwagi i pewności siebie. Czerwień jest bardzo intensywna, dlatego odpowiednia jest dla ludzi pełnych energii i namiętności.

  Zobrazit Náušničky
 • Rubinowoczerwony Ruby Dark

  Rubinowoczerwony

  Rubinowoczerwony to najcieplejszy kolor, podkreśla miłość i namiętność. Ten romantyczny wariant czerwieni podkreśli piękno każdej kobiety i dziewczyny.

  Zobrazit Náušničky
 • Ametystowo-fioletowy Amethyst

  Ametystowo-fioletowy

  Kolor tajemniczości, głębi rozwoju duchowego, łączony jest z intuicją. Jego wibracje odkrywają przed nami ukryte wymiary życia i wzbudzają w nas altruizm oraz nieegoistyczną miłość do życia.

  Zobrazit Náušničky
 • Ciemnoniebieski Dark Blue

  Ciemnoniebieski

  Ciemnoniebieski to kolor głębi, dali i spokoju. Reprezentuje wiedzę, siłę charakteru i prawość. Prowadzi nas ścieżką wiarygodności i niezawodności.

  Zobrazit Náušničky
 • Lodowy jasnoniebieski Arctic Blue

  Lodowy jasnoniebieski

  Kolor lekkości, życzliwości i przejrzystej czystości. Przypomina o pięknie letniego nieba, ładzie i spokoju. Ludzie, którzy w nim gustują, są najczęściej wyrozumiali i spokojni.

  Zobrazit Náušničky
 • Szmaragdowozielony Emerald Green

  Szmaragdowozielony

  Szmaragdowozielony łączy się z ambicjami i wielkimi celami. Jest budującym i inspirującym kolorem, który wyraża obfitość i bogactwo w każdej postaci.

  Zobrazit Náušničky
 • Oliwkowozielony Peridot Green

  Oliwkowozielony

  Oliwkowozielony pobudza siłę pozytywnej energii, optymizmu i pokoju. Jest kolorem natury oraz barwą leczniczą. Kolor ten łączy się ze zrozumieniem i troską o uczucia innych.

  Zobrazit Náušničky
 • Miętowy Mint Green

  Miętowy

  Miętowy jest świeżym kolorem o leczniczej mocy. Daje uczucie równowagi i spokoju, czerpania nowych sił. Inspiruje do obudzenia naszej wewnętrznej młodości i figlarności.

  Zobrazit Náušničky
 • Źółty Yellow

  Źółty

  Żółty reprezentuje słońce, jest kolorem radości, pobudza skłonność do otwarcia się na świat i nowe doznania. Przywołuje na myśl przyjemne, złotawe ciepło życiodajnych promieni słońca.

  Zobrazit Náušničky
 • Pomarańczowy Orange

  Pomarańczowy

  Pobudza krążenie energii życiowej, jego moc jest dosłownie ożywiająca. To kolor soczystych smacznych pomarańczy, symbolizuje nieprzeciętny urodzaj i najwyższe oczekiwania.

  Zobrazit Náušničky
Pearls

Perły

Perła jest najbardziej znanym symbolem kobiecym. Dlaczego więc nie dać jej swojej małej księżniczce. Zgodnie z tradycją darowane perły przynoszą szczęście. Perły pasują do każdej małej i większej dziewczynki. Jednocześnie podkreąlają ich urodę oraz subtelność.

Zobrazit Náušničky