Pomiń nawigację

O nas

Firma jubilerska Danfil Jewellery s.r.o. istnieje na rynku od 1992 roku i jest jedną z najbardziej poszukiwanych firm w dziedzinie produkcji biżuterii i powiązanych usług. Tworzy biżuterię, którą sama produkuje, dlatego może oferować ponadstandardowe usługi, obsługę klienta i serwis.

W Danfil Jewellery klient, jego życzenia i potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Celem firmy jest oferowanie biżuterii, która nie tylko spełnia wszystkie wymagania klienta, ale także przekracza jego oczekiwania. Bezprecedensowy design, najwyższa jakość produktu, usługa i maksymalna obsługa klienta są naszą misją.

O nas

Chcemy być powodem, dlaczego nosić dobrej jakości biżuterię

Biżuteria Danfil Jewellery ma przynieść radość, stworzyć więź między ludźmi, zmaterializować pamięć o ukochanej osobie, innymi słowy wyrazić emocje. Budowanie emocjonalnego przywiązania do biżuterii i marki jest głównym priorytetem firmy.

Zobacz kolekcje naszej biżuterii
Náš proces výroby

Jak działaNasz proces produkcji

Rzemiosło, montaż i ręczne przetwarzanie biżuterii jest bardzo cenioną i poszukiwaną usługą, którą Danfil Jewellery oferuje swoim klientom. Ustanowienie właściwych standardów dla efektywnej produkcji jest uważane przez firmę za sukces, który wynika z płynnego przebiegu procesu produkcyjnego.

Cała biżuteria wykonana jest w siedzibie głównej firmy w Libercu, gdzie pracują złotnicy i szlifierzy, którzy przekazują swoją pracę innym mistrzom swojego rzemiosła w celu obróbki, szlifowania i polerowania.

Podróż produkcji biżuterii trwa w Danfil Jewellery od początkowego projektu, nad którym pracuje kilku projektantów i grafików. Praca nie kończy się na produkcji biżuterii. Celem firmy jest oferowanie biżuterii bezpośrednio klientom z ponadstandardową opieką, indywidualnymi usługami i obsługą.

Zobacz nasze kolejneKolekcje biżuterii

Jesteśmy rodzinnym jubilerstwem, dlatego oferujemy również inną biżuterię przeznaczoną nie tylko dla dzieci. Zobacz kolekcje w naszych innych e-shopach w portfolio Danfil Jewellery, s.r.o.

 • Kolekcja Danfil Diamonds

  Diamenty Danfil

  Kolekcja Danfil Diamonds reprezentuje elegancję, luksus i blask pięknych diamentów. Oferujemy biżuterię wykonaną z wysokiej jakości czeskiej produkcji, dzięki której możesz cieszyć się pięknem diamentów w codziennym użyciu w przystępnej cenie. Masz gwarancję wyboru z stale powiększającej się kolekcji 400 modeli.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekcja Light

  Kolekcja Światło

  Delikatne pierścionki, lekkie cienkie krążki ozdobione delikatnymi diamentami, eleganckie kolczyki i wisiorki - to nasza kolekcja Light. Subtelna biżuteria pięknie Cię dopełni i oczarujesz otoczenie swoim minimalistycznym stylem. Z biżuterią od Light Collection masz gwarancję dopasowania do gustu odbiorcy i będzie ona sprawiać radość każdego dnia.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekcja Kamieni Kolorowych

  Kamienie kolorowe

  Kolekcja biżuterii ze szlachetnymi kamieniami Colored Gemstones łączy urocze kolory kamieni szlachetnych i biżuterię z brokatem. Możesz wybierać rubiny, szmaragdy, niebieskie i różowe szafiry, a także błyszczące diamenty w połączeniu z biżuterią wykonaną z białego 14-karatowego złota. Kamienie szlachetne w postaci biżuterii naprawdę ożywiają i podkreślają piękno każdej odważnej kobiety.

  Pokaż kolekcję
 • Filip Horák Kolekcja biżuterii

  Filip Horák Biżuteria

  Biżuteria tworzona jest przy użyciu unikalnej techniki ręcznego montażu, typowej dla regionu Gór Izerskich. Tę biżuterię można tworzyć w różnych kształtach, które mogą tworzyć wspólną kolekcję lub pojedynczą biżuterię, unikalną na świecie. Ta technika manualna powoli znika a my próbujemy ją przywrócić.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekcja Anioły

  Kolekcja Angels

  Limitowana kolekcja biżuterii wykonanej z białego lub żółtego złota z motywem piórka. Subtelne wisiorki i modne pierścionki z diamentami mają w sobie silny magiczny element. Pióra w symbolice pomagają otworzyć serce i nie tracą energii życiowej. Każda kobieta zakocha się w anielsko pięknej biżuterii.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekcja biżuterii Danfil Kids

  Danfil Kids Jewellery

  Kolczyki dziecięce z kolekcji Danfil reprezentują kultową biżuterię dziecięcą. Urocza i lekka jak piórko. Wykonane z białego, żółtego lub różowego złota z kolorowymi kamieniami są idealnym pierwszym biżuterią dla Twojej małej dziewczynki. Oferta kolczyków dla dzieci Danfil obejmuje nie tylko pierwsze kolczyki, ale także te dla starszych dziewcząt do 15 roku życia..

  Pokaż kolekcję
 • Kolekcja obrączek ślubnych Danfil

  Obrączki Danfil

  Obrączki Danfil rodzą się pod kontrolą kreatywnych projektantów i doświadczonych złotników, którzy potrafią łączyć innowacyjne technologie, wysokiej jakości materiały i rękodzieło artystyczne, aby stworzyć obrączki, które będą nie tylko idealnym klejnotem w dzień ślubu, ale przede wszystkim wiecznym symbolem waszej miłości.

  Pokaż kolekcję