O nas

Firma jubilerska Danfil Jewellery s.r.o. istnieje na rynku od 1992 roku i jest jedną z najbardziej poszukiwanych firm w dziedzinie produkcji biżuterii i powiązanych usług. Tworzy biżuterię, którą sama produkuje, dlatego może oferować ponadstandardowe usługi, obsługę klienta i serwis.

W Danfil Jewellery klient, jego życzenia i potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Celem firmy jest oferowanie biżuterii, która nie tylko spełnia wszystkie wymagania klienta, ale także przekracza jego oczekiwania. Bezprecedensowy design, najwyższa jakość produktu, usługa i maksymalna obsługa klienta są naszą misją.

O nás

Chcemy być powodem, dlaczego nosić dobrej jakości biżuterię

Biżuteria Danfil Jewellery ma przynieść radość, stworzyć więź między ludźmi, zmaterializować pamięć o ukochanej osobie, innymi słowy wyrazić emocje. Budowanie emocjonalnego przywiązania do biżuterii i marki jest głównym priorytetem firmy.

Zobacz kolekcje naszej biżuterii
Náš proces výroby

Jak działaNasz proces produkcji

Rzemiosło, montaż i ręczne przetwarzanie biżuterii jest bardzo cenioną i poszukiwaną usługą, którą Danfil Jewellery oferuje swoim klientom. Ustanowienie właściwych standardów dla efektywnej produkcji jest uważane przez firmę za sukces, który wynika z płynnego przebiegu procesu produkcyjnego.

Cała biżuteria wykonana jest w siedzibie głównej firmy w Libercu, gdzie pracują złotnicy i szlifierzy, którzy przekazują swoją pracę innym mistrzom swojego rzemiosła w celu obróbki, szlifowania i polerowania.

Podróż produkcji biżuterii trwa w Danfil Jewellery od początkowego projektu, nad którym pracuje kilku projektantów i grafików. Praca nie kończy się na produkcji biżuterii. Celem firmy jest oferowanie biżuterii bezpośrednio klientom z ponadstandardową opieką, indywidualnymi usługami i obsługą.

Představujeme vám náš tým

Przedstawiamy państwuNasz zespół

Wiemy, że za sukces są odpowiedzialni wszyscy pracownicy, którzy wykonują swoją pracę w sposób odpowiedzialny, dlatego wysiłek na rzecz poprawy środowiska pracy i ustalania motywacji jest dla nas bardzo ważny.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, polegamy na innowacyjnych procedurach i ciągłym szkoleniu pracowników. Tworzenie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy zapewnia zaufanie kierownictwa firmy do jej pracowników, co znajduje odzwierciedlenie w podejściu do naszych klientów.

 • Filip Horák - Założyciel & dyrektor generalny Danfil Jewellery

  Filip Horák

  Założyciel & dyrektor generalny Danfil Jewellery

  Filip Horák, założyciel Danfil Jewellery, pochodzi z rodziny złotników, dzięki swemu ojcu który był ekspertem sądowym w dziedzinie metali i kamieni szlachetnych jest blisko tradycji rodzinnych.

  Firma zatrudnia ponad 25 złotników i innych pracowników administracyjnych. Jest zwolennikiem rozwoju technologicznego, innowacji i praktyk, ale także tradycji i uczciwego rzemiosła.

 • Dan Horák - COO

  Daniel Horák

  COO

  Dan jest biznesmenem ciałem i duszą, który potrafi zachować spokój nawet przy rozwiązywaniu złożonych problemów. Dołączył do swojego brata Filipa ponad dziesięć lat temu, aby dołączyć do rodzinnego biznesu, aby nadać tempo branży jubilerskiej w Czechach.

  W firmie odpowiada przede wszystkim za sprawne funkcjonowanie, zapewniając personalne i materiałowe potrzeby oraz za te najmniejsze drobiazgi, bez których żadna firma nie mogłaby kroczyć jak dobrze naoliwiona maszyna..

 • Lucie Zajíčková - Menedżer sprzedaży

  Lucie Zajíčková

  Menedżer sprzedaży

  Lucka jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze, ze specjalizacją handel międzynarodowy. Już podczas studiów założyła własny e-shop i tym samym rozpoczęła swoją miłość do e-commerce i świata online. Działalność Lucki wpływa na większość procesów firmy.

  Śledzi wszystkie nowości w dziedzinie biżuterii, a tym samym bierze udział w tworzeniu nowych kolekcji i kampanii, odwiedza wystawy i targi, komunikuje się z dostawcami, a także zarządza naszymi sieciami społecznościowymi.

 • Jan Fanta - Grafik 3D i designer

  Jan Fanta

  Grafik 3D i designer

  Jan studiował złotnictwo, ale rzadko pracuje w tej dziedzinie w firmie. Główny zakres prac to grafika i obsługa programów 3D. Jego talent jest niezbędny przy tworzeniu każdej nowej biżuterii.

  Pod kontrolą Honzy tworzone są nowe modele lub produkcja niestandardowa. Ma także oko projektanta, który jest bardzo popularny na tym stanowisku.

 • Jan Rucker - Złotnik i grafik

  Jan Rucker

  Złotnik i grafik

  Honza pracuje w firmie od wielu lat i wyróżnia się umiejętnościami złotniczymi.

  Stał się bardzo doświadczonym, utalentowanym złotnikiem i grafikiem, który jest częścią rodzącej się produkcji biżuterii na zamówienie od projektu modelu 3D po precyzyjną pracę złotnika. Jego pismo jest bardzo wyjątkowe.

 • Lucie Malochová - Specjalista ds. Obsługi klienta

  Lucie Malochová

  Specjalista ds. Obsługi klienta

  Lucka ma długą karierę jako profesjonalny sprzedawca a w komunikacji z klientami jest jak ryba w wodzie. Dzięki regularnym konsultacjom ze złotnikami i bogatemu doświadczeniu może doradzić w wyborze odpowiedniej biżuterii, która Cię uszczęśliwi, a także w produkcji na zamówienie.

  Dlatego spotkasz się z nią osobiście w naszym salonie, a także możesz skontaktować się z nią przez e-mail lub czat firmowy, gdzie jest do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

 • Pavel Petráček - Menadżer projektu

  Pavel Petráček

  Menadżer projektu

  Pavel jest siłą napędową całej firmy. Jego zadaniem jest zarządzanie projektami online oraz koordynacja biznesu i marketingu. Pozostaje w kontakcie z zewnętrznymi pracownikami i dostawcami.

  Regularnie pracuje nad ulepszaniem stron internetowych oraz pozostałych platform internetowych. Jego atutem jest marketingowe zarządzanie i przygotowywanie strategii.

Zobacz nasze kolejneKolekcje biżuterii

Jesteśmy rodzinnym jubilerstwem, dlatego oferujemy również inną biżuterię przeznaczoną nie tylko dla dzieci. Zobacz kolekcje w naszych innych e-shopach w portfolio Danfil Jewellery, s.r.o.

 • Kolekce Danfil Diamonds

  Danfil Diamonds

  Kolekcja Danfil Diamonds reprezentuje elegancję, luksus i blask pięknych diamentów. Oferujemy biżuterię wykonaną z wysokiej jakości czeskiej produkcji, dzięki której możesz cieszyć się pięknem diamentów w codziennym użyciu w przystępnej cenie. Masz gwarancję wyboru z stale powiększającej się kolekcji 400 modeli.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekce Light Collection

  Light Collection

  Delikatne pierścionki, lekkie cienkie krążki ozdobione delikatnymi diamentami, eleganckie kolczyki i wisiorki - to nasza kolekcja Light. Subtelna biżuteria pięknie Cię dopełni i oczarujesz otoczenie swoim minimalistycznym stylem. Z biżuterią od Light Collection masz gwarancję dopasowania do gustu odbiorcy i będzie ona sprawiać radość każdego dnia.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekce Colored Gemstones

  Colored Gemstones

  Kolekcja biżuterii ze szlachetnymi kamieniami Colored Gemstones łączy urocze kolory kamieni szlachetnych i biżuterię z brokatem. Możesz wybierać rubiny, szmaragdy, niebieskie i różowe szafiry, a także błyszczące diamenty w połączeniu z biżuterią wykonaną z białego 14-karatowego złota. Kamienie szlachetne w postaci biżuterii naprawdę ożywiają i podkreślają piękno każdej odważnej kobiety.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekce Filip Horák Jewellery

  Filip Horák Jewellery

  Biżuteria tworzona jest przy użyciu unikalnej techniki ręcznego montażu, typowej dla regionu Gór Izerskich. Tę biżuterię można tworzyć w różnych kształtach, które mogą tworzyć wspólną kolekcję lub pojedynczą biżuterię, unikalną na świecie. Ta technika manualna powoli znika a my próbujemy ją przywrócić.

  Pokaż kolekcję
 • Angels kolekce

  Angels Collection

  Limitowana kolekcja biżuterii wykonanej z białego lub żółtego złota z motywem piórka. Subtelne wisiorki i modne pierścionki z diamentami mają w sobie silny magiczny element. Pióra w symbolice pomagają otworzyć serce i nie tracą energii życiowej. Każda kobieta zakocha się w anielsko pięknej biżuterii.

  Pokaż kolekcję
 • Kolekce Danfil Kids Jewellery

  Danfil Kids Jewellery

  Kolczyki dziecięce z kolekcji Danfil reprezentują kultową biżuterię dziecięcą. Urocza i lekka jak piórko. Wykonane z białego, żółtego lub różowego złota z kolorowymi kamieniami są idealnym pierwszym biżuterią dla Twojej małej dziewczynki. Oferta kolczyków dla dzieci Danfil obejmuje nie tylko pierwsze kolczyki, ale także te dla starszych dziewcząt do 15 roku życia..

  Pokaż kolekcję
 • Kolekce Snubní prsteny Danfil

  Obrączki Danfil

  Obrączki Danfil rodzą się pod kontrolą kreatywnych projektantów i doświadczonych złotników, którzy potrafią łączyć innowacyjne technologie, wysokiej jakości materiały i rękodzieło artystyczne, aby stworzyć obrączki, które będą nie tylko idealnym klejnotem w dzień ślubu, ale przede wszystkim wiecznym symbolem waszej miłości.

  Pokaż kolekcję

Nasze certyfikaty i metody płatności