Pomiń nawigację

O biżuterii

Wybierz to, co Cię interesuje. Przeczytaj o rodzajach zapinania dziecięcych kolczyków i o tym, co wybrać dla swojej księżniczki. Wybierz kamienie zgodnie z typologią kolorów swojej dziewczynki. Wiele innych interesujących informacji na temat kolczyków dla dzieci znajdziesz na tej stronie.

Biżuteria Dla Dzieci

 • Przekłuwanie dziecięcych uszek

  Przekłuwanie dziecięcych uszek

  Z wyborem pierwszych kolczyków dla waszej małej księżniczki jest związane i podjęcie decyzji kiedy i w jaki sposób uszka przekłuć.

  Dowiedz się więcej
 • Typologia kolorów

  Typologia kolorów

  Wybierasz kolczyki dla dzieci i nie wiesz, jaki kolor wybrać? Zainspiruj się naszymi wskazówkami na temat wyboru kombinacji kolorów złota i cyrkonu, na przykład zgodnie z symboliką lub odcieniem włosów i skóry.

  Dowiedz się więcej
 • Kształty kolczyków

  Kształty kolczyków

  Nabízíme různé druhy dětských náušniček, které jsme tematicky rozdělili podle jejich tvarů. Jsme si jisti, že si z nich vyberete ty, které vaši princeznu nejvíce nadchnou a zároveň budou vystihovat její charakter.

  Dowiedz się więcej
 • Kolorowe kamienie

  Kolorowe kamienie

  Kolczyki dziecięce Danfil mogą być osadzone z kolorowymi kamieniami w dwunastu różnych odcieniach, ale oferujemy również kolczyki dziecięce z luksusowymi diamentami. Te kolorowe kamienie pozyskujemy od najlepszych dostawców, takich jak Preciosa. Wszystkie kamienie posiadają tzw. efekt gwiazdy, który świadczy o najwyższej jakości kamienia i jego absolutnie perfekcyjnym szlifie..

  Dowiedz się więcej
 • O zapięciach do kolczyków dziecięcych

  O zapięciach do kolczyków dziecięcych

  Większość modeli naszych kolczyków dziecięcych może być wykonana z dowolnym z poniższych typów zapięć. Wybierając najodpowiedniejsze z nich, upewnij się, że kolczyki są łatwe do założenia, dobrze przylegają do ucha i że istnieje jak najmniejsze ryzyko obrażeń w przypadku zahaczenia o jakiś przedmiot. Chcesz zobaczyć różnicę między różnymi rodzajami zapięć? Obejrzyj poniższe filmy.

  Dowiedz się więcej
 • Style kolczyków dla dzieci

  Style kolczyków dla dzieci

  Všechny dětské náušnice lze zvolit v jakémkoli nabízeném stylu. Berušky nebo například hvězdičky - ty všechny můžou být ve stylu klasik, study či visací. Výjimku tvoří pouze kroužky, neboť se pyšní svým vlastním designem.

  Dowiedz się więcej

Kamienie szlachetne i złoto

 • O naszym złocie

  O naszym złocie

  Materiał, z którego wykonujemy biżuterię Danfil to 14k złoto (585/1000). Jesteśmy zarejestrowani jako producent w Czeskiego Urzędu Probierczego i poddajemy się niezależnym testom na jakość naszego złota.

  Dowiedz się więcej