O biżuterii

O biżuterii

Wybierz to, co Cię interesuje. Przeczytaj o rodzajach zapinania dziecięcych kolczyków i o tym, co wybrać dla swojej księżniczki. Wybierz kamienie zgodnie z typologią kolorów swojej dziewczynki. Wiele innych interesujących informacji na temat kolczyków dla dzieci znajdziesz na tej stronie.

Drogowskaz

 • Kształty kolczyków

  Oferujemy różne rodzaje kolczyków dla dzieci, które podzieliliśmy tematycznie w oparciu o ich kształty. Jesteśmy pewni, że wybierzesz z nich te, które najbardziej spodobają się Twojej królewnie a jednocześnie podkreślą jej charakter. Obowiązuje jednak ogólna zasada, że wszystkie kształty są bardzo optymistyczne i śliczne, wszystko zależy więc od gustu Twojego i Twojej małej księżniczki.

  Informacje o kształtach kolczyków
 • O naszym złocie

  Materiál, který používáme pro zhotovení dětských šperků Danfil, je zlato 585/1000. Zlaté šperky jsou symbolem luxusu a zároveň kvality. Všechny naše produkty jsou opatřeny puncovní značkou, raženou českým Puncovním úřadem.

  Informacje o naszym złocie
 • Kolorowe kamienie

  Kolczyki Danfil mogą być wysadzane kolorowymi kamieniami w dwunastu różnych odcieniach, oferujemy jednak również kolczyki dziecięce z luksusowymi diamentami. Kolorowe kamienie zamawiamy od najlepszych dostawców, takich jak Preciosa czy Swarovski. Wszystkie kamienie charakteryzują się tzw. efektem gwiazdy (Stare Effect), który świadczy o najwyższej jakości kamienia i o jego absolutnie doskonałym oszlifowaniu.

  Informacje o kolorowych kamieniach
 • O zapięciach do kolczyków

  Wielu naszych klientów spotyka się z problemem jakie zapięcia do kolczyków wybrać. Większość modeli naszych kolczyków możemy wyprodukować z dowolnych spośród poniższych rodzajów zapięć. Przy wyborze kolczyków należy pamiętać o tym, by dobrze się one nosiły, by dobrze trzymały się ucha a także aby ryzyko zranienia podczas zaczepienia się o przedmiot było jak najmniejsze. Chcesz zobaczyć różnice pomiędzy poszczególnymi typami zapięć? Obejrzyj poniższe filmiki.

  Informacje o zapięciach kolczyków
 • Style kolczyków

  Wszystkie kolczyki dla dzieci można wybrać w dowolnym z oferowanych stylów. Kolczyki zwierzęta lub kolczyki gwiazdki. Wszystkie z nich mogą być w stylu klasycznym, jako kulki/sztyfty lub wiszące. Wyjątek stanowią tylko kółka, które posiadają swoje własne wzornictwo..

  Informacje o stylach kolczyków