Přeskočit navigaci
Style kolczyków dla dzieci

Style kolczyków dla dzieci

Wszystkie kolczyki dla dzieci można wybrać w dowolnym z oferowanych stylów. Kolczyki zwierzęta lub kolczyki gwiazdki. Wszystkie z nich mogą być w stylu klasycznym, jako kulki/sztyfty lub wiszące. Wyjątek stanowią tylko kółka, które posiadają swoje własne wzornictwo.

Możesz wybrać spośród następujących stylów:

 • Klasyczne

  Klasyczny styl kolczyków dla dzieci został opracowany w dwóch wariantach, pierwszy kolczyki z patentowe drugi z brizura.

 • Kolczyki kulki/sztyfty

  Kolczyki kulki lub kolczyki sztyfty to prosty, choć bardzo piękny rodzaj kolczyków dla dzieci. Zapięcie skrywa się za małżowiną uszną, dlatego też z przodu urzekają one perfekcyjnym kształtem. Oferujemy różne rodzaje zapięć, wkręt lub sztyft, które zabezpieczają kolczyk przed zgubieniem. Ten styl kolczyków proponujemy dla dziewczynek powyżej 6 miesiąca życia.

 • Visací náušnice

  Wiszące kolczyki księżniczki, które kołyszą się na uszku, potrafią urzec i zapraszają do zabawy. Sprawią radość każdej małej strojnisi. Możesz wybrać z dwóch rodzajów wiszących kolczyków, które posiadają różne typy zapinania.

 • Kółka

  Małe lub większe kółka, wysadzane kamieniami o różnych kolorach, ozdobią zarówno noworodka, jak i dziewczynkę w wieku szkolnym. Mniejsze pierścienie otaczają płatek ucha i idealnie do niego pasują.