Přeskočit navigaci
Kształty kolczyków

Kształty kolczyków

Oferujemy różne rodzaje kolczyków dla dzieci, które podzieliliśmy tematycznie w oparciu o ich kształty. Jesteśmy pewni, że wybierzesz z nich te, które najbardziej spodobają się Twojej królewnie a jednocześnie podkreślą jej charakter. Obowiązuje jednak ogólna zasada, że wszystkie kształty są bardzo optymistyczne i śliczne, wszystko zależy więc od gustu Twojego i Twojej małej księżniczki

Możesz wybrać spośród następujących kształtów

 • Biedronki

  Do najpopularniejszych należą kolczyki w kształcie zwierząt. Bez wątpienia są to wesołe biedronki z czerwonym kamyczkiem. Urocze kaczuszki i małe słonie to z kolei najoryginalniejsza biżuteria dziecięca marki Danfil Kids Jewellery, która także jest bardzo popularna wśród naszych klientów.

  Kolczyki biedronki
 • Gwiazdki

  Małej „księżniczce Gwieździe wieczornej” zaoferować możemy z kolei najnowsze projekty gwiazdek i półksiężyców. Do wyboru mamy kolczyki gwiazdki pięcio- i sześcioramienne. Każda z nich będzie się pięknie prezentować na jej uszkach nie tyko w nocy. Rozjaśni również jej twarzyczkę przez cały dzień.

  Kolczyki gwiazdki
 • Kwiatuszki

  Inspiruj się naturą i wybieraj z wielu rodzajów najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych kwiatków, listków i czterolistnych koniczynek.

  Kolczyki kwiatki
 • Serduszka

  Najbardziej romantyczną opcją są jednoznacznie kolczyki serduszka, zarówno w wersji prostej jak i wysadzonej kamieniami. Podkreślają piękno niemowląt i małych dziewczynek, a kiedy na nie spojrzysz, twoje serce będzie bić z radości.

  Kolczyki serduszka
 • Klasyczne

  Jeżeli preferujesz rozwiązania klasyczne oraz proste kształty, wybieraj z kolczyków takich jak kółka, trójkąty lub kwadraty. Niniejsze kolczyki są bardzo delikatne, mogą zawierać kamienie upiększające ich design.

  Kolczyki klasyczne
 • Kropelki

  Kropelki rosy w trawie nie muszą być wyłącznie przezroczyste. Kolczyki Danfil w kształcie kropelek wysadzane są kamyczkami w różnych kolorach. Ozdób twarzyczkę swojej małej dziewczynki łezkami rosy.

  Kolczyki krople
 • Albo stwórz własne

  Jeżeli nie wybrałeś spośród modeli w kolekcji niczego dla siebie, stwórz w naszym konfiguratorze własne kolczyki. Sam określisz motyw (kształt) biżuterii, kolor złotego metalu (białe, żółte lub różowe), kolor kamieni i typ zapięcia.

  Dostosuj je do własnych upodobań