Pomiń nawigację

Prezent dla dziewczynki

Jak wybrać odpowiedni prezent dla małej dziewczynki, gdy ma już pokój pełen zabawek? Mamy na to prostą odpowiedź - kup jej prezent, który ma trwałą wartość i który doceni teraz, ale nawet gdy będzie większy. Nawet małe panie lubią ozdabiać jak mama, dlatego piękna biżuteria w postaci wisiorka, łańcuszka czy kolczyków to najlepszy prezent dla każdej dziewczyny. Ponadto zawsze będzie jej przypominać, od kogo otrzymała biżuterię.

Pierwsze kolczyki

Prezent na urodziny dla dziewczynki

Przy wyborze biżuterii dla dziewczynek ważne jest, aby wybrać odpowiednią do wieku, bo np. jednoroczna dziewczynka potrzebuje innych kolczyków niż ta, która obchodzi swoje 5 urodziny. Nie chcemy Cię przytłaczać mnóstwem informacji, ale w przypadku kolczyków bardzo ważny jest dobór odpowiedniego zapięcia. Wybraliśmy dla Ciebie najpopularniejsze modele, które uszczęśliwiły już wiele dziewczyn.

Pierwsze urodziny

3. - 5. narozeniny

5. - 12. narozeniny

Prezenty dla dziewczynki

Kobiety od małego kochały błyszczące prezenty. Złota biżuteria dziecięca taka jak kolczyki czy wisiorek to prezent o trwałej wartości, nadający się na każdą okazję, czy to urodziny, święta, święta Bożego Narodzenia, tylko dlatego, że chcesz sprawić radość swoim bliskim, kiedy nawet się tego nie spodziewają.

 • Prezent dla rocznej dziewczynki

  Piękna biżuteria to wspaniały prezent dla dziewczynki na jej pierwsze urodziny. Nie tylko na zawsze zapamięta, kto jej ją podarował, ale może też stać się rodzinną biżuterią, którą pewnego dnia przekaże swoim dzieciom.
 • Prezent na 3. - 5. urodzin

  Złoto to najlepsza inwestycja. Podaruj swojej małej księżniczce prezent, który nie traci na wartości. Kiedy dorośnie, może mieć na przykład piękny pierścionek wykonany z kolczyków lub wisiorka. Wspaniałą rzeczą w złocie jest to, że jego kształt można zmienić, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci tę usługę.
 • Prezent na 5. - 12. urodzin

  Biżuteria ma tworzyć więź między ludźmi, materializować pamięć o ukochanej osobie, czyli wyrażać emocje. Wybierz na przykład ładny złoty wisiorek dla swojej małej dziewczynki. Zabawka ma już pomieszczenie tak pełne jak szafa.
 • Prezent na poród

  Często zapomina się o prezencie dla kobiety na poród. Kiedy rodzi się dziewczynka, mała księżniczka zawsze dostaje złote kolczyki, ale kobieta jest często zapomniana. W końcu dar dziecka, poród, troska o niego zasługuje na podziw. A piękna biżuteria powie to za Ciebie. Ponadto na zawsze będzie przypomnieniem jednej z najpiękniejszych chwil w życiu człowieka. Zapoznaj się z naszymi zestawami dla mamy i córeczki lub wisiorkami damskimi.